Moje blogi


Eskulap Name (dawniej – Co słychać w Aesculapie) to niezależna witryna (a właściwie blok blogów) poświęcona Szkole Narciarskiej Aesculap i Łysej Górze. Prowadzę ją z pasji, chcę dzielić się z Wami wiedzą o jednej z najstarszych szkół narciarskich w Polsce (rok założenia 1970). Znajdziecie tu historię Szkoły i Łysej Góry, opis działalności, relacje z wszelkich wydarzeń, jakie zaszły na przestrzeni dziejów stowarzyszenia Aesculap od początku istnienia aż do dnia dzisiejszego (w latach 2000 – 2014 prowadziłem oficjalny serwis internetowy tej szkoły).

Ważną częścią mojego internetowego dorobku (promocji Aesculapa i Łysej Góry) są filmy i zdjęcia. Miałem zawsze przy sobie aparat fotograficzny, nie raz kamerę i utrwalałem na dysku lub taśmie filmowej jazdę synchroniczną instruktorów czy slalomy zawodników. Dokumentowałem codzienną pracę szkoleniową Szkoły i Klubu. W 2010 roku uwieczniłem ważne chwile w życiu tej społeczności – obchody 40-lecia Szkoły Narciarskiej Aesculap (nagrałem serię video). Każdego roku filmowałem rozpoczęcia i zakończenia sezonu. Realizowałem także codzienne komunikaty i raporty śniegowe Mikrostacji Sportów Zimowych i Letnich Łysa Góra – Dziwiszów – Chrośnica.

Wiele lat poświęciłem na fotografowanie Jeleniej Góry i Kotliny Jeleniogórskiej. W moich galeriach można zobaczyć zestawy wybranych zdjęć mojego miasta i okolic. Robię również zdjęcia sportowe (narciarskie i kolarskie).

Michał Rażniewski

Poniżej - inki do moich tematycznych blogów. Zastosowałem do wszystkich jednakową szatę graficzną i są połączone wspólną nawigacją. Tak naprawdę składają się na jeden duży serwis, przy czym każdy z "działów" posiada oddzielny adres-nazwę nawiązującą do jego zawartości.
Spis blogów

Eskulap Name
Archiwum
Łysa Góra
Jazda konna
Trasy rowerowe
Fotografia artystyczna
Relacje z imprez SITN - PZN
Strona poświęcona Helenie Mniszek

Komentarze

O stronie