Multimedia

Wstęp

Z internetu korzystam od 2000 roku. Wtedy powstała moja pierwsza witryna - autorska galeria fotografii, która stopniowo się rozrastała i w końcu nazwałem ją "Wędrówki z Aparatem w Plecaku". Zawierała moje najlepsze zdjęcia i opisy wypraw rowerowych (obecnie w tamtym kształcie już nie istnieje). W tym samym czasie założyłem serwis informacyjny Szkoły Narciarskiej Aesculap (pod nazwą "Aesculap i Łysa Góra"). Obie te strony pisałem samodzielnie w języku HTML. Oprócz nich równolegle prowadziłem kilka blogów tematycznych o miejscu, w którym pracowałem i swoich wyjazdach szkoleniowych (jako instruktor wykładowca PZN Aesculap reprezentowałem do 2014 roku). Obecnie moją główną stroną jest Eskulap Name. Wiele uwagi poświęcam gruntownie przebudowanym "Wędrówkom...". Wszystkie blogi (po wielu zmianach i aktualizacjach) są dostępne teraz na Bloggerze pod adresami, które umieściłem poniżej.

Michał Rażniewski

Promocja książki pt. "Opowieść o Aesculapie"

W sierpniu br. informowaliśmy, że w listopadzie, nakładem wydawnictwa AD REM, ukaże się książka o działalności SN i SKS AESCULAP pt.: "Opowieść o Aesculapie - Zwykła historia niezwykłych ludzi". Miło mi zakomunikować, że już od najbliższej środy będzie ją można nabyć w wydawnictwie AD REM przy ul. Okrzei 12 w Jeleniej Górze. Zapraszamy również na promocję tej książki, która odbędzie się w dniu 28 listopada o godz. 17.00 w Muzeum Karkonoskim, ul Matejki 28. Wideo...Relacja ze spotkania - TUTAJ

Książka opracowana została na podstawie materiałów Stanisława i Michała Rażniewskich przez Romana Prystroma. Opatrzona wstępem Prezydenta Miasta Marcina Zawiły; liczy 188 stron (oprawa twarda). Wydawcą jest Teresa Rażniewska. Książka zawiera między innymi ciekawy opis wydarzeń związanych z tworzeniem Aesculapa i jego bazy sportowej, sylwetek twórców szkoły, jak również osiągnięć na polu wychowawczym i szkoleniowym. Ilustrowana wieloma zdjęciami przedstawiającymi sugestywnie historię Szkoły i Klubu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz