Multimedia

Wstęp

Z internetu korzystam od 2000 roku. Wtedy powstała moja pierwsza witryna - autorska galeria fotografii, która stopniowo się rozrastała i w końcu nazwałem ją "Wędrówki z Aparatem w Plecaku". Zawierała moje najlepsze zdjęcia i opisy wypraw rowerowych (obecnie w tamtym kształcie już nie istnieje). W tym samym czasie założyłem serwis informacyjny Szkoły Narciarskiej Aesculap (pod nazwą "Aesculap i Łysa Góra"). Obie te strony pisałem samodzielnie w języku HTML. Oprócz nich równolegle prowadziłem kilka blogów tematycznych o miejscu, w którym pracowałem i swoich wyjazdach szkoleniowych (jako instruktor wykładowca PZN Aesculap reprezentowałem do 2014 roku). Obecnie moją główną stroną jest Eskulap Name. Wiele uwagi poświęcam gruntownie przebudowanym "Wędrówkom...". Wszystkie blogi (po wielu zmianach i aktualizacjach) są dostępne teraz na Bloggerze pod adresami, które umieściłem poniżej.

Michał Rażniewski

Otwarte zawody na Łysej Górze

Zapraszamy wszystkich narciarzy (samouków i tych zrzeszonych w klubach) – dzieci oraz dorosłych, na sprawdzenie swoich umiejętności w jeździe po bramkach. Na terenie naszego ośrodka przeprowadzone będą zawody w slalomie gigancie.

24 lutego zapraszamy na Zawody Rodzinne – prawo startu mają dzieci urodzone w latach 2008 - 1997 wraz ze swoimi rodzicami (opiekunami). Opłata startowa 20 zł/rodzinę. Więcej informacji - regulamin tutaj (PDF - 286 KB).

02 marca zapraszamy na I Zawody dla Dorosłych – Opłata startowa 20 zł/osobę. Grupy wiekowe: I – 18 do 35 lat; II – 36 do 50 lat; III 51 + (z podziałem na kobiety i mężczyzn). Więcej informacji - regulamin tutaj (PDF - 285 KB).

03 marca zapraszamy na Zawody Skrzata – prawo startu mają dzieci urodzone w latach 2006 - 2009 z podziałem na dziewczynki i chłopców. Opłata startowa 10 zł/osobę. Więcej informacji - regulamin tutaj (PDF - 285 KB).

Zapisy odbywają się poprzez wysłanie e-maila (podając imię i nazwisko oraz rok urodzenia) na adres: aesculap@interia.pl co najmniej na trzy dni przed zawodami do godz. 12.00, lub w dniu zawodów, na Łysej Górze (kasa przy górnej stacji) od godziny 8.30 do 9.00.

Zawodnicy startujący w poszczególnych kategoriach otrzymują medale (za zajęcie od 1 do 3 miejsca) oraz dyplomy (od 1 do 6 miejsca).

Oglądanie trasy – godz. 9.00 – 9.30

Start pierwszego zawodnika – 10.00

Przewidywany czas zakończenia imprezy (wręczenia dyplomów i medali) – godz. 13.00.

Organizatorem powyższych zawodów jest Szkoła Narciarska i Sudecki Klub Sportowy Aesculap. ul. Wojska Polskiego 18/1; 58-500 Jelenia Góra; Tel. 757645604; e-mail: aesculap@interia.pl; www.aesculap.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz